MAX 540H190 S
Κωδικός προϊόντος: 01853-MAX540H190S
Διαθεσιμότητα: In stock
221,70  (Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ)
In Stock
19 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Payment Methods:
Η επαγγελματική βαλίτσα MAX540H190S χωρητικότητας 41,40 λίτρων, αποτελεί την ιδανική λύση για τη φύλαξη και μεταφορά ευαίσθητου εξοπλισμού υπό τις πλέον αντίξοες συνθήκες. Κατασκευασμένη από πολυπροπυλένιο κορυφαίας αντοχής, διαθέτει εργονομική λαβή και κλείστρα ασφαλείας από nylon, ενώ είναι πλήρως αδιάβροχη με πιστοποίηση IP67. Η βαλίτσα καλύπτει αυστηρές στρατιωτικές προδιαγραφές (STANAG 4280, MIL-STD 810, UN4H2), προσφέροντας απόλυτη θωράκιση από νερό, σκόνη και κραδασμούς σε ακραίες θερμοκρασίες από -51°C έως +90°C. Ο σχεδιασμός της περιλαμβάνει αυτόματη βαλβίδα εξισορρόπησης πίεσης και υποδοχές για λουκέτο. Με εσωτερικές διαστάσεις 538 x 405 x 190 mm και βάρος 5,38 kg  ή 6,66 kg με το προστατευτικό σφουγγάρι , συνδυάζει τη μέγιστη στιβαρότητα με την απόλυτη λειτουργικότητα.
Product Specifications
  • External Dimensions:
    • 594 x 473 x 215 mm
    • 23.39 x 18.62 x 8.46 inches
  • Internal Dimensions:
    • 538 x 405 x 190 mm
    • 21.18 x 15.94 x 7.48 inches
  • Depth Breakdown:
    • Cover Depth: 50 mm (1.97 inches)
    • Bottom Depth: 140 mm (5.51 inches)
  • Weight: 5.38 kg (approx. 11.86 lbs)
  • Capacity: 41.40 Liters
  • Materials:
    • Body: Polypropylene
    • Latches: Nylon
    • O-ring: Polimero (Polymer)
    • Interior: Polyurethane (Foam)
Περιγραφή