MAX 505H280
Κωδικός προϊόντος: 01853-KITMAXRACK505H280
Διαθεσιμότητα: In stock
161,80  (Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ)
In Stock
18 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Payment Methods:
Η βαλίτσα MAX505H280 αποτελεί μια κορυφαία λύση προστασίας για εξοπλισμό που απαιτεί απόλυτη ασφάλεια σε κάθε περιβάλλον, με πιστοποιήσεις IP67, STANAG 4280, DEF STAN 81-41, MIL-STD 810 και ATA300 που εγγυώνται αντοχή σε νερό, σκόνη, κραδασμούς και ακραίες συνθήκες. Κατασκευασμένη με τεχνολογία injection molding από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο και ενισχυμένες κλειδαριές από nylon, συνδυάζει εξαιρετική ανθεκτικότητα, αξιοπιστία και μεγάλη διάρκεια ζωής, καθιστώντας την ιδανική για επαγγελματική, βιομηχανική και εξειδικευμένη χρήση. Με εσωτερικές διαστάσεις 500 x 350 x 280 mm, εξωτερικές 555 x 428 x 306 mm και χωρητικότητα 49 λίτρων, προσφέρει άνετο και ασφαλή χώρο για ευαίσθητο εξοπλισμό, ενώ το βάρος των 4,90 kg και η αντοχή της σε θερμοκρασίες από -51°C έως +90°C την καθιστούν πρακτική και αξιόπιστη ακόμα και στις πιο απαιτητικές συνθήκες μεταφοράς, αποτελώντας μια ολοκληρωμένη λύση που συνδυάζει μέγιστη προστασία, στιβαρότητα και επαγγελματική ποιότητα.
Product Specifications
  • External Dimensions:
    • 555 x 428 x 306 mm
    • 21.85 x 16.85 x 12.04 inches
  • Internal Dimensions:
    • 500 x 350 x 280 mm
    • 19.69 x 13.78 x 11 inches
  • Depth Breakdown:
    • Cover Depth: 58 mm (2.28 inches)
    • Bottom Depth: 222 mm (8.74 inches)
  • Weight: 4.90 kg (approx. 10.8 lbs)
  • Capacity: 49 Liters
  • Materials:
    • Body: Polypropylene
    • Latches: Nylon
    • O-ring: Polimero (Polymer)
Περιγραφή