MAX 620H340
Κωδικός προϊόντος: 01853-MAX620H340-RR6UTR.079
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας
Το τμήμα πωλήσεων θα σας ενημερώσει για την ημερομηνία παράδοσης.
1.499,90  (Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ)
Κατόπιν παραγγελίας
Κατόπιν παραγγελίας
20 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Payment Methods:
Βαλίτσα φύλαξης και μεταφοράς MAX620H340 της Panaro, χωρητικότητας 96 Lt, κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας πολυπροπυλένιο με τη μέθοδο χύτευσης με έγχυση (injection molding). Διαθέτει σύστημα σφράγισης με κλειδαριές από Nylon και άξονες τροχών από ανοξείδωτο ατσάλι, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη προστασία του εξοπλισμού σας σε κάθε περιβάλλον. Είναι αδιάβροχη με προδιαγραφή IP67 και φέρει κορυφαίες στρατιωτικές πιστοποιήσεις (STANAG 4280, DEF STAN 81-41, MILSTD 810), όντας εξαιρετικά ανθεκτική σε κραδασμούς, σκόνη και ακραίες θερμοκρασίες από -51°C έως +90°C. Ενδείκνυται για βιομηχανική χρήση, αποστολές σε σκληρά περιβάλλοντα και μεταφορά ευαίσθητων αντικειμένων, με εξωτερικές διαστάσεις 687 x 528 x 366 mm, εσωτερικές διαστάσεις 620 x 460 x 340 mm, βάθος 60 + 280 mm και βάρος 7.80 Kg.
Product Dimensions & Build
  • External dimensions: 687 × 528 × 366 mm (27.05 × 20.79 × 14.41 in)
  • Internal dimensions: 620 × 460 × 340 mm (24.41 × 18.11 × 13.38 in)
  • Cover depth (bottom): 60 + 280 mm (2.36 + 11.02 in)
Weight & Capacity
  • Weight: 7.80 kg
  • Capacity: 96.96 liters
Materials
  • Polypropylene (main structure)
  • Nylon (latches)
  • Polymer (O-ring)
  • Stainless steel (wheels pin)
Datasheet
Περιγραφή